Виберіть регіон:
Центр

03061, м. Київ, проспект Відрадний, 18,
тел./факс:+380 44 4554929
e-mail: office@partners.com.ua
49000, м. Дніпропетровськ, вул. Театральна, 2,
тел./факс:+380 56 3715255
e-mail: office@partners.com.ua
79000, м. Львів, вул. Грабовського, 11, корпус 1, кім.315
тел./факс:+380 32 2974629
e-mail: office@partners.com.ua
73000, м. Херсон, перевулок Військовий, 6, оф. 201
тел./факс:+380 552 223117
e-mail: office@partners.com.ua

 
Клієнти

Основними клієнтами Групи є лідери телекомунікаційної індустрії. Стратегічне фокусування зусиль усіх компаній Групи на забезпеченні комплексного обслуговування наших клієнтів дозволяє забезпечити повний спектр підтримки телекомунікаційних об’єктів, починаючи і будівництва і до забезпечення безперебійного функціонування та обслуговування.
Якість послуг та висока кваліфікація спеціалістів компанії Групи підтверджується іменами наших клієнтів та успішними історіями партнерства з ними.

Клієнтами Групи сьогодні являються:

ЗАТ «Київстар GSM»

Компанія «Київстар GSM» - національний оператор зв’язку в Україні. Багаторічний досвід роботи на ринку зв’язку дозволяє компанії займати почесне місце серед лідерів галузі у нашій країні. Якість послуг, які надає компанія, та довіра користувачів підтверджені об’ємом абонентської мережі «Київстар», а також бездоганною репутацією на ринку. Довгостроковий досвід співпраці із компанією «Київстар GSM» є гордістю нашої Групи та задає високу плану у роботі з нашими клієнтами.

ТОВ «Астеліт»

Компанія «Астеліт», представлена на ринку України національним оператором зв’язку «life ;)», один із наймолодших брендів телекомунікаційного сектору країни, але в той же час бренд доволі динамічно розвивається, особливо з точки зору надання інноваційних послуг на ринку зв’язку.

«Ericcson»

Історія Ерікссон в Україні нараховує порядка 116 років, що по праву дозволяє компанії бути найстарішим та найбільш досвідченим оператором зв’язку у нашій країні. Унікальні напрацювання та досвід роботи у нашій країні та по всій земній кулі – фундамент міцної та блискучої репутації компанії по всьому світу. Наявність такого імені серед наших клієнтів – свідоцтво довіри до наших послуг та високого рівня якості їх надання.

«Huawei Technologies»

Huawei Technologies – світовий лідер у області рішень для мереж зв’язку наступного покоління. Компанія завжди «іде у ногу з часом» та намагається забезпечити своїх клієнтів новітніми технологіями для досягнення високих результатів та постійного динамічного розвитку. Спільна робота із лідерами індустрії дозволяє нам отримати неоціненний досвід та доробки для саморозвитку і надання нашим клієнтам останніх новинок у світі телекомунікаційних технологій.