Виберіть регіон:
Центр

03061, м. Київ, проспект Відрадний, 18,
тел./факс:+380 44 4554929
e-mail: office@partners.com.ua
49000, м. Дніпропетровськ, вул. Театральна, 2,
тел./факс:+380 56 3715255
e-mail: office@partners.com.ua
79000, м. Львів, вул. Грабовського, 11, корпус 1, кім.315
тел./факс:+380 32 2974629
e-mail: office@partners.com.ua
73000, м. Херсон, перевулок Військовий, 6, оф. 201
тел./факс:+380 552 223117
e-mail: office@partners.com.ua

 
FAQ

Чи треба залучати зовнішнього консультанта до виконання робіт із обслуговування та будівництва об’єктів зв’язку?

Наша відповідь – «так». Є декілька причин для цього. Ми не будемо зупинятись на всіх перевагах моделі надання послуг компанією «аутсорсером» (оскільки вже дуже багато було сказано про це), але виділимо деякі очевидні «за»:

  • Ви отримуєте можливість знизити затрати на обслуговування. Вартість таких послуг у компанії-«аутсорсера» нижче, ніж у внутрішніх департаментів, оскільки «аутсорсери» використовують свої внутрішні ресурси для надання послуг декільком компаніям
  • Вам не треба мати у штаті компанії співробітників, які будуть відповідати за дані напрямки
  • Вам не треба займатись підвищенням кваліфікації ваших співробітників
  • Вам не треба мати виділений автопарк для виконання таких робіт на ваших об’єктах


Згода, але чи не впадуть показники якості послуг для моєї компанії, якщо спеціалісти Групи надають їх декільком клієнтам?

Це неможливо. По-перше, при підписанні контракту на виконання робіт між Групою та вашою компанією прописуються угоди про рівень послуг, які надаються, що враховують усі показники якості послуг, строки їх надання і інші параметри, за якими оцінюється рівень послуг, що надають безпосередньо вашій компанії. По-друге, автоматизована система, яка використовується у роботі наших спеціалістів, дозволяє продивитись усі деталі про проведені роботи на ваших об’єктах та оцінити рівень сервісу, що надається компаніями Групи.

Наша компанія має телекомунікаційні об’єкти по всій території України. Ви зможете забезпечити своєчасне виконання робіт із обслуговування і аварійних робіт?

Так. Розподілена регіональна мережа представництв компаній Групи, а також ряд виділених підрозділів у окремих областях із власними автопарками та штатом співробітників, дозволяють нам із впевненістю говорити, що ми можемо забезпечити повноцінне обслуговування телекомунікаційних об’єктів вашої компанії, а також своєчасне проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Яким чином ваша інформаційна система процесів і управління може бути корисна для моєї компанії?

Все дуже просто. Інформаційна система управління і контролю процесів представляє собою унікальний елемент контролю і управління як параметрами об’єктів, так і робочими процесами. Інформація у централізованій базі даних дозволяє сформувати протоколи, інструкції та іншу документацію, яка необхідна вам  для контролю процесу надання послуг. Більш детальну інформацію про систему ви можете прочитати у розділі Технології.

Як нам знайти вас для обговорення ділових питань?

У верхньому меню сайту ви можете побачити блок із контактами регіональних представництв Групи компаній «Партнери». Будь ласка, виберіть регіон зручний для вас та зв’яжіться із представниками нашої Групи. Ми завжди раді вам.